FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Bureau 6481137
nr 648 1137
BUREAU
18th/19th century, oak, length: 113, width: 47, height: 100, damages.
1700-/1800-tal, ek, längd: 113, djup: 47, höjd: 100
Condition: skador
700
SEK 1600
Monday July 19 2010
at 18:26:41
1.500 kr
1.100 kr